Organizacje Pożytku Publicznego

Home Projekty Projekty zrealizowane Dialog obywatelski Doradztwo Prawo Zamówień Publicznych, Pomoc Publiczna i Procedury Księgowe nie takie straszne !!!

Prawo Zamówień Publicznych, Pomoc Publiczna i Procedury Księgowe nie takie straszne !!!

wtorek, 09 października 2012 11:11
Drukuj PDF

W dniu 31 października w Regionalnym Ośrodku EFS w Elblągu dyżur doradczy pełnić będą specjaliści z zakresu: Zasady Konkurencyjności w projektach POKL,Prawa Zamówień Publicznych w projektach POKL,Pomocy Publicznej w projektach POKL,Procedur Księgowych w projektach POKL,Finansowego rozliczania projektu.


Porady udzielać będą:
Kamil Zbroja - uznany w całej Polsce ekspert z zakresu Prawa Zamówień Publicznych i Pomocy Publicznej, trener oraz doradca specjalistyczny ROEFS
Małgorzata Chomka - od kilku lat praktykuje rozliczanie i księgowanie projektów POKL w Stowarzyszeniu ESWIP. Doradca specjalistyczny ROEFS.

Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić do Punktu Informacyjnego Ośrodka tel. 55 642 18 85 lub zgłosić się drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Doradztwo jest BEZPŁATNE - współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: www.elblag.roefs.pl

 

Newsletter CWOP

Reklama
Reklama
BIURO CWOP
14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 9, pok. 116
tel., faks 89 642 11 28
www.cwop.org.pl, cwop@cwop.org.pl

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
i Inicjatyw Obywatelskich

14-300 Morąg, ul. Kujawska 5/26
NIP 741-21-23-655