Organizacje Pożytku Publicznego

Home Projekty Projekty zrealizowane Dialog obywatelski Doradztwo
Doradztwo
W ramach projektu "Dialog obywatelski" mamy przewidziane doradztwo z zakresu aspektów prawnych współpracy organizacji pozarządowych i samorządów.

Formularz zgłoszenia zapotrzebowania na takie doradztwo - "Formularz zgłoszenia doradztwa" należy przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub do animatorki - Sylwii Wyszyńskiej na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Doradztwo może odbywać się indywidualnie lub grupowo, lecz tylko w obrębie uczestników projektu. Doradztwo zaplanowane jest do końca stycznia 2013 r.

Warmińsko-Mazurskie. Od grudnia rusza pomoc dla spółdzielców

wtorek, 27 listopada 2012 14:52
Drukuj PDF
Masz pomysł na biznes, który chciałbyś prowadzić z czwórką przyjaciół? Bliskie są wam idee współdziałania, solidarności i odpowiedzialności społecznej? Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim i jesteś osobą nieaktywną zawodowo? Jeszcze w tym roku masz szansę skorzystać z bezpłatnej pomocy.
Więcej…
 

Elbląg. Bezpłatna pomoc w zakładaniu spółdzielni socjalnych

wtorek, 30 października 2012 13:08
Drukuj PDF
W lokalnych mediach coraz częściej pisze się o spółdzielniach socjalnych i możliwości otrzymania dotacji na ich tworzenie. Rekrutacja do projektu zakładającego m.in. wsparcie finansowe tworzenia spółdzielni socjalnych rozpoczyna się już 15 listopada. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy Stowarzyszenia ESWIP.
Więcej…
 

Elbląg. Poradnictwo i pomoc prawna dla konsumentów

wtorek, 23 października 2012 09:24
Drukuj PDF
Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej od stycznia 2012 roku realizuje projekt pn. "Poradnia Konsumencka w ramach porozumienia z Federacją Konsumentów. W ramach projektu świadczone są bezpłatne poradnictwo i pomoc prawna w zakresie uprawnień konsumentów, dochodzenia ich roszczeń oraz sporządzania pism procesowych.
Więcej…
 

Sponsoring - zaproszenie na doradztwo

wtorek, 16 października 2012 20:06
Drukuj PDF
Read more W odpowiedzi na potrzeby i sugestie organizacji pozarządowych z terenu powiatu ostródzkiego, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych wraz z Ośrodkiem Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu, serdecznie zapraszają na spotkanie doradcze z prawnikiem dotyczące stosowania SPONSORINGU w działalności pożytku publicznego.
Więcej…
 

Bezpłatne doradztwo z tworzenia koncepcji projektów, pisania i konsultacji wniosków

poniedziałek, 15 października 2012 17:48
Drukuj PDF
Drodzy Państwo zbliżają się terminy ogłoszenia różnych programów grantowych (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, POKL.9.5. Oddolne Inicjatywy Edukacyjne, konkursy ofert na realizację zadań publicznych samorządu). W związku z tym zapraszamy n bezpłatne doradztwo z tworzenia koncepcji projektów, pisania i konsultacji wniosków.
Więcej…
 

Prawo Zamówień Publicznych, Pomoc Publiczna i Procedury Księgowe nie takie straszne !!!

wtorek, 09 października 2012 11:11
Drukuj PDF

W dniu 31 października w Regionalnym Ośrodku EFS w Elblągu dyżur doradczy pełnić będą specjaliści z zakresu: Zasady Konkurencyjności w projektach POKL,Prawa Zamówień Publicznych w projektach POKL,Pomocy Publicznej w projektach POKL,Procedur Księgowych w projektach POKL,Finansowego rozliczania projektu.

Więcej…
 

Organizacjo, skorzystaj z pomocy

poniedziałek, 30 lipca 2012 21:47
Drukuj PDF
Read more
Stowarzyszenia i fundacje, realizując swoje działania, niejednokrotnie napotykają niejasności. Często to, co wydaje się błahostką, sprawia trudności, wymaga czasu, analizy aktów prawnych, konsultacji z praktykami i ekspertami. Organizacja zbiórki publicznej, koordynacja wydarzenia, prowadzenie codziennej dokumentacji, ewidencjonowanie dotacji – to codzienne zadania, w wsparcie (np. w postaci coachingu) oferuje Stowarzyszenie ESWIP.
Więcej…
 


Newsletter CWOP

Reklama
Reklama
BIURO CWOP
14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 9, pok. 116
tel., faks 89 642 11 28
www.cwop.org.pl, cwop@cwop.org.pl

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
i Inicjatyw Obywatelskich

14-300 Morąg, ul. Kujawska 5/26
NIP 741-21-23-655