Organizacje Pożytku Publicznego

Home Aktualności Szkolenia
Szkolenia

Miłomłyn. Szkolenie dla chcących założyć organizację pozarządową

wtorek, 12 lutego 2013 16:57
Drukuj PDF
By dowiedzieć się, jak działają oraz jak tworzone są stowarzyszenia bądź fundacje, warto wybrać się na szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie ESWIP. Szkolenie odbędzie się w dniach 23-24 lutego w Miłomłynie. Skierowane jest do osób z powiatu iławskiego i braniewskiego, które w przyszłości planują założyć organizację pozarządową.
Więcej…
 

Szkolenie – Małe projekty

poniedziałek, 11 lutego 2013 17:35
Drukuj PDF

W dniu 19 lutego 2013 r. , godz.9.00 odbędzie się szkolenie dotyczące pozyskiwania środków w zakresie Małych projektów. Miejsce szkolenia: w siedzibie Związku Stowarzyszeń, ul.Mazurska 30, Łukta. Zapisy do dnia 15 lutego: telefonicznie 89 647 57 45, 795 409 827 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

Szkolenie – ostatnia szansa na dotację

czwartek, 17 stycznia 2013 12:49
Drukuj PDF
Działdowska Agencji Rozwoju stworzyła szansę dla osób, które chcą założyć spółdzielnię socjalną. Po pieniądze będą mogli wystartować ci, którzy wcześniej zdobędą podstawowe informacje dotyczące zakładania i funkcjonowania spółdzielni socjalnych. Taka możliwość będzie na dwudniowym szkoleniu (28-29 stycznia) organizowanym przez Stowarzyszenia ESWIP w Elblągu, na Związku Jaszczurczego 17.
Więcej…
 

Szkolenie dla nauczycieli "Elektroodpady - segreguj, odzyskuj, utylizuj"

poniedziałek, 14 stycznia 2013 13:22
Drukuj PDF
Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne „Tilia" zaprasza nauczycieli z województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego do udziału w bezpłatnych trzygodzinnych szkoleniach z zakresu gospodarowania elektroodpadami. Miejsca i terminy szkoleń w 2013: Ostróda - 7 lutego, Olsztyn - 8 lutego, Toruń - 9 lutego, Bydgoszcz - 22 lutego, Gdańsk - 1 marca i Gdynia - 1 marca.
Więcej…
 

Warmińsko-mazurskie. Szkolenia i studia podyplomowe 2013

poniedziałek, 14 stycznia 2013 13:00
Drukuj PDF
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej oraz rynku pracy do udziału w szkoleniach oraz studiach podyplomowych. Termin zgłoszeń upływa 8 lutego 2013.
Więcej…
 

Szkolenie: Procedury POKL dla księgowych

poniedziałek, 14 stycznia 2013 12:41
Drukuj PDF
Read more Szkolenie przeznaczone jest dla osób realizujących projekty pod kątem finansowym, lub tych którzy właśnie przygotowują się do rozpoczęcia realizacji projektu. Zapraszamy w szczególności księgowe oraz asystentów/specjalistów ds. rozliczeń.
Więcej…
 

Jak napisać dobry projekt w ramach POKL

poniedziałek, 14 stycznia 2013 12:16
Drukuj PDF
Read more Szkolenie prowadzone będzie na poziomie podstawowym. Założeniem szkolenia będzie podniesienie wśród uczestników umiejętności tworzenia projektów dotyczących rozwoju zasobów ludzkich.
Więcej…
 

Podążaj za zmianami - co nowego w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki w roku 2013?

poniedziałek, 14 stycznia 2013 12:01
Drukuj PDF
Read more Nowy Rok 2013 to już ostatni rok w którym aplikować będziemy o środki Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach obecnej perspektywy finansowej, w związku z powyższym zapraszamy Państwa na seminarium informacyjne na którym poruszona zostanie tematyka przyszłorocznych konkursów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Więcej…
 

Szkolenia zawodowe dla osób 50plus

wtorek, 08 stycznia 2013 13:29
Drukuj PDF
W Fundacji ATUT ruszył nabór uzupełniający do projektu OUTplacement nie oznacza że jesteś OUT dla osób będących na wypowiedzeniu, w wieku powyżej 50 lat chcące się przeszkolić za darmo.
Więcej…
 

Elbląg. Od podpisania umowy do końcowego wniosku o płatność – jak prawidłowo realizować projekt z POKL

wtorek, 04 grudnia 2012 10:23
Drukuj PDF
Read more Szkolenie przeznaczone jest dla osób realizujących projekty pod kątem merytorycznym, lub tych którzy właśnie przygotowują się do rozpoczęcia realizacji projektu. Zapraszamy w szczególności koordynatorów projektów oraz ich asystentów.
Więcej…
 

OWIES Elbląg. Spółdzielnia socjalna nie tylko dla bezrobotnych

wtorek, 04 grudnia 2012 09:32
Drukuj PDF
Read more Spółdzielnia socjalna to szczególny rodzaj przedsiębiorstwa społecznego. Tworzą ją ludzie, którzy poza celami zarobkowymi chcą realizować cele społeczne. Niewiele osób wie, że szansę na utworzenie spółdzielni socjalnej mają nie tylko osoby fizyczne, ale również osoby prawne. O szczegółach zakładania i funkcjonowania takich podmiotów usłyszeć będzie można podczas szkolenia w dniach 17-18 grudnia w Miłomłynie.
Więcej…
 

ROEFS Elbląg. Dowiedz się więcej o działaniu 9.5 PO KL

wtorek, 20 listopada 2012 09:17
Drukuj PDF
Read more Osoby zainteresowane tematyką konkursu 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, mogą dowiedzieć się szczegółów na bezpłatnym seminarium informacyjnym – 29 listopada 2012, sala konferencyjna Urzędu Miasta w Braniewie (ul. Kościuszki 111). Początek o godz. 10:00.
Więcej…
 

Szkolenie "Prawidłowe sporządzanie wniosków o płatność w projektach współfinansowanych ze środków PO KL"

wtorek, 13 listopada 2012 10:20
Drukuj PDF
Akademia Finansów i Rachunkowości s.c. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko - Mazurskiego Departament Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza na 2 - dniowe szkolenie "Prawidłowe sporządzanie wniosków o płatność w projektach współfinansowanych ze środków PO KL" beneficjentów realizujących projekty Priorytetów VII, IX i VIII -Działanie 8.2.
Więcej…
 

Elbląg. Prawo Zamówień Publicznych w projektach POKL

wtorek, 06 listopada 2012 12:28
Drukuj PDF
Celem ogólnym szkolenia jest: Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników szkolenia w zakresie obowiązujących przepisów regulujących proces udzielania zamówień publicznych zgodnie z Prawem zamówień publicznych i Zasadą konkurencyjności.
Więcej…
 

Elbląg. Pomoc Publiczna w projektach POKL

wtorek, 06 listopada 2012 12:19
Drukuj PDF
Celem ogólnym szkolenia jest podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników szkolenia z zakresu pomocy publicznej w projektach POKL.
Więcej…
 

Krok po kroku w stronę organizacji – szkolenie

wtorek, 23 października 2012 08:25
Drukuj PDF
Read more Fundacja czy stowarzyszenie to nie tylko ciekawe miejsce pracy, to również sposób na życie dla osób poszukujących wyzwań, chcących nabyć doświadczenie zawodowe oraz realizować społeczne cele. Dla tych, którzy poza zarabianiem pieniędzy chcą wypełniać określoną misję, najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie własnej organizacji pozarządowej. Tego nauczyć się można podczas bezpłatnego szkolenia: 23-24 listopada 2012.
Więcej…
 

Wiedząc jak, łatwiej uzyskać dotację

poniedziałek, 15 października 2012 17:21
Drukuj PDF
Read more Aby organizacje mogły skutecznie działać, muszą potrafić korzystać ze źródeł finansowania. Temu m.in. służą środki unijne bądź samorządowe. Szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie ESWIP będzie okazją, by dowiedzieć się, jak po nie sięgać. Z wiedzy tej będą mogli skorzystać przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatów: elbląskiego, braniewskiego, ostródzkiego i iławskiego. Termin szkolenia: 8-9 listopada.
Więcej…
 

Szkolenie "Prawidłowa realizacja projektów PO KL"

poniedziałek, 08 października 2012 09:32
Drukuj PDF
Małopolskie Centrum Profilaktyki zaprasza na szkolenie "Prawidłowa realizacja projektów PO KL", które odbędzie się dniach 23-24.10.2012 r. w Elblągu w Hotelu „Żuławy" ul. Królewiecka 126. Szkolenie jest bezpłatne ilość miejsc ograniczona!
Więcej…
 

Cykl Szkoleniowy „AKADEMII EKONOMII SPOŁECZNEJ”- rekrutacja rozpoczęta!

piątek, 05 października 2012 07:17
Drukuj PDF
Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie" zaprasza do wzięcia udziału w cyklu szkoleniowym pt. „Akademia Ekonomii Społecznej", organizowanym w ramach projektu "Praca zamiast zasiłku - Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach". Celem projektu jest wspieranie przedsiębiorczości i samowystarczalności NGO.
Więcej…
 

Miłomłyn. Szkolenie dla pełnomocników ds. organizacji pozarządowych

wtorek, 02 października 2012 11:51
Drukuj PDF
AD REM Sp z o.o. zaprasza na szkolenie, które z jednej strony stworzy przestrzeń do refleksji i dyskusji nad budowaniem współpracy trzeciego sektora i administracji publicznej, z drugiej pozwoli przygotować się do wypracowania rzetelnego dokumentu, jakim jest program współpracy jst z organizacjami pozarządowymi. Szkolenie odbędzie się w dniach 18 - 19 października 2012 w Miłomłynie. Udział w nim jest odpłatny.
Więcej…
 

Rozpoczęcie rekrutacji do szkolenia „Zrób biznES”

poniedziałek, 01 października 2012 09:45
Drukuj PDF
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i PwC Polska zapraszają na szkolenie w ramach projektu „Zrób biznES – budowanie partnerstw prywatno-społecznych", podczas którego omówione zostaną założenia i korzyści płynące ze współpracy między sektorami biznesu i ekonomii społecznej.
Więcej…
 


Strona 1 z 2

Newsletter CWOP

Szukaj

Reklama
Reklama
Reklama
BIURO CWOP
14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 9, pok. 116
tel., faks 89 642 11 28
www.cwop.org.pl, cwop@cwop.org.pl

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
i Inicjatyw Obywatelskich

14-300 Morąg, ul. Kujawska 5/26
NIP 741-21-23-655