Organizacje Pożytku Publicznego

Home O nas Festiwal Jabłka w Starych Jabłonkach......

Festiwal Jabłka w Starych Jabłonkach......

piątek, 01 sierpnia 2014 12:17
Drukuj PDF

 

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowy i Inicjatyw Obywatelskich oraz Stowarzyszenie Wieś Jabłkowych Smaków serdecznie zaprasza na II Festiwal Jabłka - ,,Od Jabłecznika do Jabłcoka''

 

Festyn plenerowy jest doroczną imprezą organizowaną przez wieś tematyczną – Wioskę Jabłkowych Smaków. Temat wiodący wsi został wymyślony i kreowany jest od 2011 roku. Od tego czasu każdego roku organizowana jest impreza charakterystyczna dla wsi. Podczas imprezy przeprowadzane będą liczne konkursy i zabawy z udziałem wszystkich mieszkańców.  Mieszkańcy, goście i turyści będą mogli posmakować lokalnego jadła (jabłeczniki, sok z jabłek, suszone jabłka, kaczka w jabłkach).  Na imprezę zaproszone zostały również inne wioski tematyczne: Łukta – Wioska Lipowych Skrzatów, Mostkowo – Kraina Wyobraźni i Idzbark – Wieś Pana Twardowskiego, które zostały wykreowane przy współpracy z Fundacją Rozwoju Regionu Łukta. Wszystkie wioski będą miały swoje stoiska z lokalnymi produktami.

Festyn odbędzie się 09 sierpnia 2014 r. o godz. 14:00.
Od godz. 18:00 rozpocznie się zabawa taneczna
 

Festyn  zostanie zorganizowany w ramach projektu Stare Jabłonki – Wieś Jabłkowych Smaków dofinansowanego z środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Serdecznie zapraszamy.....

 

 

Źródło: informacja własna

 

Newsletter CWOP

Szukaj

Reklama
Reklama
Reklama
BIURO CWOP
14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 9, pok. 116
tel., faks 89 642 11 28
www.cwop.org.pl, cwop@cwop.org.pl

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
i Inicjatyw Obywatelskich

14-300 Morąg, ul. Kujawska 5/26
NIP 741-21-23-655