Organizacje Pożytku Publicznego

Home

Wspieranie przez GŁOSOWANIE!!!!

czwartek, 13 września 2018 13:01
Drukuj PDF

Sektor pozarządowy tworzą zgrani i silni ludzie, którzy pomagają sobie w potrzebie. Tym razem zachęcamy Państwa do wsparcia naszej zaprzyjaźnionej organizacji, ich podopiecznych oraz przyjaciół.

Poniżej list jaki otrzymaliśmy od pani Prezes - Zenony Tersy.

"Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem NIE-ZWYKŁE Dzieci w Morągu napisało projekt konkursowy, ogłoszony przez EUROCASH, na kwotę 50 tys.zł, którego głównym celem jest zapewnienie dzieciom ze spektrum autyzmu dostępu do terapii neurosensorycznej. W naszej propozycji znajdują się również działania skierowane do rodziców i rodzeństwa oraz dwie duże imprezy dla społeczności lokalnej.

 

Projekt został zaakceptowany i jesteśmy w gronie 400 stowarzyszeń biorących udział w internetowym głosowaniu. Obecnie jesteśmy na 4 miejscu i walczymy o jego utrzymanie, żeby otrzymać wnioskowane 50 tys.zł. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w zaangażowaniu w codzienne głosowania uczniów i pracowników placówki, znajomych.

Tylko aktywność rzeszy sympatyków w codziennym głosowaniu oraz zapraszaniu do głosowania przyjaciół, znajomych jest szansą na nasze ZWYCIĘSTWO.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na plakacie."

 

 

 


 

 

 

 

Reklama
Reklama
BIURO CWOP
14-100 Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 9, pok. 116
tel., faks 89 642 11 28
www.cwop.org.pl, cwop@cwop.org.pl

SIEDZIBA STOWARZYSZENIA
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
i Inicjatyw Obywatelskich

14-300 Morąg, ul. Kujawska 5/26
NIP 741-21-23-655